Home Wiadomości Spotkanie z rodzinami i 150 LAT ZGROMADZENIA

Spotkanie z rodzinami i 150 LAT ZGROMADZENIA

Redakcja

W dniach 10-11 czerwca b.r. Misjonarze Kombonianie z Polski obchodzili 150 LAT istnienia Zgromadzenia. Uroczystości rozpoczęły się w sobotę, w klimacie bardzo rodzinnym ponieważ obecne były rodziny większości współbraci pochodzących z różnych regionów Polski. 

Sobotnie świętowanie umiliły opowieści z misji i wspólny popołudniowy piknik. Następnego dnia uroczystość rozpoczęła się mszą świętą celebrowaną przez Jego Ekscelencję, księdza biskupa Kazimierza Romaniuka. W mszy dziękczynnej uczestniczyli współbracia z obu wspólnot obecnych w Polsce, zaprzyjaźnieni księża, siostry zakonne oraz liczni znajomi, przyjaciele i rodziny misjonarzy. Obecni byli również współbracia przebywający na wakacjach, ktorzy posługują na misjach w Ekwadorze, Czadzie, Kongo i Południowym Sudanie.

Po zakończonej Eucharysti był czas na wspólny obiad w misyjnym klimacie podczas którego misjonarze, przyjaciele i rodziny mogły wymienić się swoimi doświadczeniami jak i dowiedzieć się coś więcej o misjach.

DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy wspólnie z nami świętowali nasz POTRÓJNY ZŁOTY JUBILEUSZ.

Bóg Wam zapłać za wszelkie dobro, pomoc i modlitwę.

Misjonarze Kombonianie

Za: www.kombonianie.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda