ZAPROSZENIE: Dzień Całunu i Wystawa Całunu w Krakowie

Redakcja

21 Paź 2017

Pragniemy serdecznie zaprosić na Dzień Całunu do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie oraz na istniejącą już od 5 lat przy Sanktuarium Wystawę Kim jest Człowiek z Całunu?.

Dzień Całunu – wydarzenie będzie miało miejsce 21 października, od godziny 10. W ramach wydarzenia wykłady na temat Całunu, panel dyskusyjny z udziałem jego badaczy, promocja nowej książki pt. Autopsja człowieka z Całunu. Na zakończenie Eucharystia (już z odpustu św. Jana Pawła II) pod przewodnictwem JE ks. kard. Stanisława Dziwisza oraz koncert fortepianowy Andrei Boccalettiego, znanego włoskiego pianisty. Udział w wydarzeniu bezpłatny. Więcej szczegółów oraz darmowa rejestracja: http://dziencalunu.pl/ . Plakat wydarzenia dostępny pod adresem: https://goo.gl/4bDJZa .

Jednocześnie przypominamy o stałej ofercie naszej wystawy przy Sanktuarium, gdzie można przyjść z grupą aby obejrzeć wystawę oraz wysłuchać konferencji na temat Całunu Turyńskiego. Czynne codziennie od 9.00 do 17.00. Wstęp na wystawę wolny. Warto wcześniej zarezerwować sobie termin dzwoniąc na numer: 786 818 960 lub pisząc mail na adres: calun (at) janpawel2.pl . Można nas także zaprosić do wspólnot i parafii z prezentacją multimedialną na temat Całunu. Więcej szczegółów na stronie: http://calun.info/  oraz w informatorze.

Informator wraz z listem polecającym JE ks. abp. Marka Jędraszewskiego do pobrania pod adresem: https://goo.gl/rV3RdU .