Dni skupienia na Stradomiu

8 Lis 2019

DNI SKUPIENIA NA STRADOMIU – by zastanowić się nad swoim życiem, wyciszyć, poszukać swojego miejsca na tym świecie. Modlitwa, adoracja, konferencje, praca w grupach, długie rozmowy, wspaniali ludzie… Nie jest to wycieczka do Krakowa, więc raczej nie nastawiaj się na zwiedzanie…

W tym roku duszpasterskim Kościół proponuje nam pochylenie się nad Eucharystią, dlatego chcemy w czasie naszych weekendowych spotkań choć trochę odkryć, czym jest Eucharystia, jak wielkim darem jest dla każdego z nas i czemu życie Eucharystyczne jest tak niesamowicie ważne w stawianiu się i w byciu Prawdziwym Mężczyzną.

Święty Wincenty a Paulo miał ogromną miłość do Eucharystii. Wielokrotnie zachęcał do częstej Komunii Świętej, do Adoracji Najświętszego Sakramentu, by upodabniać się jeszcze bardziej do Jezusa Chrystusa, żywo obecnego w Eucharystii. Właśnie Eucharystia pomaga i pozwala nam spotkać Boga i stanąć w prawdzie o sobie, odkryć Kim jesteśmy i po co żyjemy.

Przeznaczone są dla mężczyzn od 2 klasy szkoły ponadgimnazjalnej (17+), którzy szukają jak realizować Przykazanie Miłości w swoim życiu. Wszystkie spotkania są niezależne i można przyjechać na wybrane.

W szczególny sposób polecamy dla tych, którzy chcą poznać Nasze Zgromadzenie, duchowość św. Wincentego i rozeznają czy to nie Bóg ich powołuje, by byli kapłanami czy braćmi w Naszym Zgromadzeniu.

Terminy dni skupienia:
08-10 XI 2019 r.
27-30 XII 2019 r.
21-23 II 2020 r.
19-21 VI 2020 r.
MIEJSCE: Seminarium Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo, ul. Stradomska 4, Kraków. Zjazd w piątek do 20:00, koniec w niedzielę ok. 13:00 Limit miejsc: 24
ZGŁOSZENIA:  na [email protected] (podając imię, nazwisko, wiek, miejscowość, telefon)

Za: www.misjonarze.pl