Festiwal Życia w Kokotku

8 Lip 2019

To największe plenerowe wydarzenie chrześcijańskie w regionie! O co chodzi? O radość, entuzjazm, poznanie sensu życia, odkrycie Boga (może po raz kolejny?), o relacje, spotkanie, muzykę, warsztaty, ewangelizację… o to wszystko i jeszcze więcej!

Drugi Festiwal Życia w Kokotku odbędzie się w terminie od 8-14 lipca 2019 w Kokotku, leśnej części Lublińca, na Śląsku, przy Stawie Posmyk. Jest już gotowy pełny program wydarzenia. Dla uczestników festiwalu koncerty zagrają min. Kuba Badach i Arka Noego; imprezę integracyjną poprowadzi ks. Kuba Bartczak; konferencje wygłoszą min. Sylwia Jaśkowiec oraz Monika i Marcin Gomułkowie. 

Organizatorzy imprezy wprowadzają w tym roku wiele dodatkowych udogodnień. Jednym z nich będzie specjalny pociąg festiwalowy Kolei Śląskich, który przywiezie młodych za darmo na festiwal i odwiezie po zakończeniu. Wyruszy on z Katowic a jego trasa poprowadzi przez Bytom, Tarnowskie Góry, Koszęcin do Lublińca. Pociąg zatrzyma się na wszystkich stacjach pośrednich. Kolejnym udogodnieniem będzie aplikacja mobilna – wszystkie treści znajdujące się w zeszłym roku w książeczce festiwalowej, w tym roku będą dostępne właśnie w aplikacji.

Plan wydarzenia również rozwinął się od ostatniego roku. Prawdopodobnie najbardziej spektakularną atrakcją festiwalu będzie musical „Jak ogień”, gromadzący na scenie około 100 artystów, muzyków i aktorów. który zostanie wystawiony wtorek 9.07. pod wielkim namiotem. Muzykę do spektaklu skomponował rybnicki kompozytor i aranżer, Piotr Kotas. Na wszystkie dni dostępne będą jednodniowe wejściówki do kupienia na miejscu.

Rejestracja trwa.

Zaplecze wydarzenia zapewnia Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA.

Festiwal Życia skierowany jest głównie do osób w wieku 16-35 lat. Wystarczy, chcieć spotkać się z ludźmi, którzy cieszą się życiem.

Można wziąć udział w Festiwalu samemu lub wraz z większą grupą.

Więcej na www.festiwalzycia.pl

Program: Festiwal Życia 2019

Do Festiwalu Życia pozostało 10 dni. Rejestracja na wydarzenie cały czas trwa, ale warto się pospieszyć – kończą się miejsca na warsztaty. Organizatorzy podali informację o wejściówkach jednodniowych.
 
Poszczególne dni wydarzenia tematycznie tworzą spójny ciąg. Treść festiwalu oparta jest o postać proroka Eliasza z Ksiąg Królewskich Starego Testamentu. Jednak możliwe jest też wzięcie udziału w jednym lub kilku dniach wydarzenia. Najważniejsze punkty programu – Msze święte i wydarzenia wieczorne odbywają się w tygodniu odpowiednio o godzinie 18.00 i 20.30, żeby nawet osoby pracujące mogły wziąć w nich udział. Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie wydarzenia pod adresem https://festiwalzycia.pl/szczegolowy-plan-festiwalu-zycia/
 
Koszt jednodniowej wejściówki to 35 zł. Zapraszamy.
 

#festiwalzycia2019 #jakogienPoczątek Wieczności zaprasza na Festiwal Życia! Monika i Marcin będą z nami już od piątku. W sobotę 13.07 podzielą się świadectwem.🔥

Opublikowany przez Festiwal Życia Wtorek, 25 czerwca 2019