XXI Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę

23 Maj 2020

W sobotę, 23 maja 2020 roku odbędzie się XXI Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę. Tegoroczna pielgrzymka będzie łączyć trzy ważne aspekty obecnego roku duszpasterskiego: Eucharystię, św. Jana Pawła II i kard. Stefana Wyszyńskiego. Hasłem pielgrzymki będą słowa: „Czas to miłość!”

Pielgrzymka rozpocznie się o godzinie 16.00 i potrwa do godziny 21.30. Wydarzenie będzie miało miejsce na wałach przed szczytem jasnogórskim. W programie pielgrzymki będzie Eucharystia, nabożeństwo do Matki Bożej, koncerty zespołów Razem za Jezusem oraz raperów: Hioba i Wiecznego. Całość połączona ze świadectwami i innymi inicjatywami, skierowanymi do młodzieży.

Zapraszamy młodzieżą szkolną i akademicką zrzeszoną w naszych parafiach i ośrodkach na to wydarzenie. Duszpasterzy chętnych do zaangażowania się w organizację tego wydarzenia (liturgia, animacja wydarzenia) bardzo proszę o bezpośredni kontakt. Mile widziane są również wszelkie sugestie, propozycje, uwagi i jakakolwiek forma współpracy. W ramach przygotowania do pielgrzymki zapraszam do śledzenia profilu Westerplatte Młodych na Facebooku, gdzie pojawiają się szczegółowe informacje.

o. Grzegorz Woś CSsR, Radio Maryja

Kontakt: [email protected]

Za: www.redemptor.pl