W sobotę, dnia 13 czerwca br siostry zakonne archidiecezji warszawskiej pielgrzymowały do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej, Królowej Podlasia.
W pielgrzymce autokarowej wzięło udział 42 siostry z 15 zgromadzeń zakonnych oraz redemptorysta o. Janusz Urban, który w ciągu roku towarzyszył nam w comiesięcznych spotkaniach formacyjnych. Centralnym punktem pielgrzymowania była Eucharystia, którą o. Janusz sprawował w naszych intencjach… Modliłyśmy się o wierność dla osób konsekrowanych, o nowe powołania oraz w intencji naszej Ojczyzny… Możliwość zobaczenia tego niezwykłego miejsca i wysłuchania jego historii oraz czas na modlitwę osobistą i adorację Najświętszego Sakramentu wypełnił nasz pobyt w tym wyjątkowym i maryjnym miejscu.
S. Elżbieta, szarytka – referentka zakonna
