Home Wiadomości LOVE STORY&MAGDA.LENA FRĄCZEK na czuwaniu w Tuchowie

LOVE STORY&MAGDA.LENA FRĄCZEK na czuwaniu w Tuchowie

Redakcja

W dniu 5 lipca,  podczas tegorocznego Wielkiego Odpustu Tuchowskiego odbędzie się  Czuwanie Młodych. Spotkanie będzie miało miejsce w Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej i rozpocznie się o godz. 21.00 koncertem ewangelizacyjnym Magdaleny Frączek i zespołu LOVE STORY.

Będzie można usłyszeć piosenki zarówno z pierwszej płyty zespołu Talitha kum jak i najnowszej Effatha. Po koncercie przewidziano czas na uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz spowiedź świętą. Czuwanie zakończy się Eucharystią sprawowaną o godz. 23.00 pod przewodnictwem Prowincjała Redemptorystów, o. Janusza Soka.

Na zakończenie Mszy Świętej nastąpi obrzęd błogosławieństwa soli. Każdy z uczestników czuwania otrzyma pobłogosławioną sól jako znak przypominający wezwanie Chrystusa do stawania się solą ziemi. Modlitewne czuwanie młodych zakończy się indywidualnym błogosławieństwem udzielanym przez kapłanów każdemu z obecnych w tuchowskim sanktuarium.

Za: o. Witold Baran CSsR

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda