Home WiadomościArchiwum Orioniści: brat Jan Wesołowski (1929-2011)

Orioniści: brat Jan Wesołowski (1929-2011)

Redakcja
We wtorek 12 lipca 2011w Łaźniewie zmarł Drogi Współbrat Brat Jan Wesołowski mając 82 lata życia , 39 lat życia zakonnego. Urodził się w Młodyniach Górnych (Mazowsze, pow. Białobrzegi) 14 stycznia 1929.

 
Synowie Boskiej Opatrzności wyrażają swoją gotowość także przez wielkoduszne wspomaganie modlitwą współbraci zmarłych. Po otrzymaniu wiadomości o śmierci współbrata, Wspólnoty zbierają się na modlitwę za niego. Pamiętają o nim we mszy św. i odmawiają za niego różaniec święty przez trzy dni. W każdym Domu Zgromadzenia zostanie odprawio na za niego jedna msza św., w której – w miarę możliwości – będzie uczestniczyła Wspólnota.
 
Uroczystości pogrzebowe +sp. Brata Jana Wesołowskiego FDP odbędą się w poniedziałek 18 lipca 2011 r. Msza św. o godz. 10.00 w kościele parafialnym św. Antoniego w Łaźniewie. Przejazd do Zduńskiej Woli i o godz. 15.00 Msza św. w kościele św. Antoniego. Po Mszy św. nastąpi odprowadzenie na cmentarz i złożenie w Grobowcu Zakonnym w Zduńskiej Woli. Requiescat in pace.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda