Oriońskie dni młodzieży

Gorąco zapraszamy Cię na Oriońskie Europejskie Dni Młodzieży, które odbędą się w dniach od 3 do 10 sierpnia 2008 roku. Rozpoczęcie w Zduńskiej Woli (WSD Księży Orionistów), ul. Łaska 88).

Do naszego kraju przybędzie młodzież z Włoch, Rumunii, Albanii, Ukrainy i Białorusi. Wraz z nimi będziemy nawiedzać miejsca związane z osobą Sługi Bożego Jana Pawła II oraz pierwszego polskiego błogosławionego orionisty ks. Franciszka Drzewieckiego. Na szlaku pielgrzymowania znajdą się zatem takie miejsca jak: Zduńska Wola, Warszawa, Zduny k. Łowicza, Kraków, Wadowice, Częstochowa, Oświęcim i Międzybrodzie Bialskie.

W trakcie Oriońskich Dni Młodzieży znajdziesz czas na: spotkania z ciekawymi ludźmi, rozmowy w grupach rówieśników, Mszę świętą, katechezy (które treścią nawiązywać będą do niedawno zakończonych Światowych Dni Młodzieży w Sydney z udziałem Jego Świątobliwości Ojca świętego Benedykta XVI), osobistą modlitwę i radość, muzykę, zabawę, wspólnotę, loterie i gadżety dla Ciebie. Zaś wieczorem nabożeństwa modlitewne i „pogodne wieczory”.

za: www.orionisci.rel.pl