Home WiadomościArchiwum Sesja o Duchu Świętym

Sesja o Duchu Świętym

Redakcja
Centrum Formacji Duchowej w Trzebini zaprasza na sesję o Duchu Świętym, w dniach 9- 11 maja 2008 r.: "Odnów oblicze ziemi! Odnów mnie!" Sesja poświęcona będzie spotkaniu z osobą Ducha Świętego, który przychodzi i zamieszkuje w sercu dojrzałego ucznia Jezusa podczas sakramentu bierzmowania.

Wydaje się, że dla wielu chrześcijan to wydarzenie niewiele oznacza. Pesymiści określają je pożegnaniem z Kościołem. Co wydarzyło się rzeczywiście w momencie udzielania nam tego sakramentu? Jakie dary otrzymałem od Ducha Świ8ętego? Jak otworzyć się na obecność Pocieszyciela w swoim życiu?

Sesja stanowi jeden z etapów drogi poświęconej sakramentom w ramach Szkoły Sakramentów. Chcemy nie tylko zatrzymać się nad treściami teologicznymi, ale również wejść w doświadczenie wiary. Chcemy modlić się o nowe przyjście Ducha Świętego. Sesję prowadzą salwatorianie z CFD w Trzebini.

Informacje, zgłoszenia: Centrum Formacji Duchowej Dom Matki Zbawiciela ul. Głowackiego 3, 32-540 Trzebinia tel./fax (0-32) 753 54 80 tel. kom. 0694 448249 www.cfdtrzebinia.salwatorianie.pl e-mail: [email protected]

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda