Home WiadomościArchiwum Włochy – Nowa strona internetowa ADMA

Włochy – Nowa strona internetowa ADMA

Redakcja
0000101123c.png ADMA, Stowarzyszenie Maryi Wspomożycielki, uruchomiło nową stronę internetową w 7 językach: włoskim, angielskim, hiszpańskim, francuskim, portugalskim, niemieckim i polskim.
Zgodnie z celami ADMA, strona ta chce być narzędziem szerzenia w przestrzeni cyfrowej kultu Maryi Wspomożycielki i Najświętszego Sakramentu.

Głównym jej celem jest umożliwienie komunikacji i kontaktu pomiędzy różnymi grupami Stowarzyszenia, obecnymi w różnych częściach świata.

Na “homepage” tej strony użytkownik ma dostęp do modlitwy, która jest bardzo znacząca dla każdego członka ADMA, a którą Ks. Bosko kierował do Maryi Wspomożycielki. Tę modlitwę, przedstawioną w siedmiu językach, przeplatają ujęcia  Bazyliki Maryi Wspomożycielki na Valdocco, gdzie Stowarzyszenie się zrodziło w dniu 18 kwietnia 1869 r. z inicjatywy Ks. Bosko.

W środku strony głównej znajduje się krótki panel, informujący o VI Kongresie Maryi Wspomożycielki, który odbędzie się w Częstochowie w dniach 3-6 sierpnia 2011 r. Wkrótce, za pomocą połączenia hipertekstowego, będzie możliwy bezpośredni dostęp do oficjalnej strony Kongresu i zapoznanie się ze szczegółami tego ważnego spotkania.

Wśród innych treści, które z czasem zostaną bardziej ubogacone, znajduje się dział “ADMA On line”, periodyk Stowarzyszenia, który, co miesiąc, w sześciu językach, będzie proponował formacyjną drogą rocznego zawierzenia Maryi, a także – strona z wiadomościami na temat grup Stowarzyszenia na świecie.

Stronę kompletuje cykl informacji pozwalających lepiej poznać Stowarzyszenie i jego ośrodki na świecie, oraz lista “zaprzyjaźnionych linków”: Salezjanie, Córki Maryi Wspomożycielki, Salezjanie Współpracownicy, Byli Wychowankowie i Dom Macierzysty Salezjanów na Valdocco.

W najbliższym czasie zostaną udostępnione inne sekcje, umożliwiające dostęp do poszczególnych grup ADMA i pogłębienie nabożeństwa do Maryi Wspomożycielki.

 
SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda