Home Wiadomości DEON.pl uruchamia nowy serwis rozrywkowy

DEON.pl uruchamia nowy serwis rozrywkowy

Redakcja

www.deon.plWeź się uśmiechnij! (usmiechnijsie.deon.pl) to projekt pozwalający generować i publikować w sieci zabawne ilustracje i historie, nie tylko w religijnym kontekście.

Weź się uśmiechnij! to projekt, którego celem jest dostarczanie rozrywki. Choć w sieci znaleźć można wiele podobnych serwisów, publikowane w nich treści są często nieodpowiednie dla wielu osób. Misją i celem projektu Weź się uśmiechnij! jest dostarczenie odbiorcom codziennej dawki dobrego humoru, szanującej różne wrażliwości.

„Jedna minuta śmiechu może wydłużyć życie nawet o godzinę” – przekonuje Piotr Kosiarski, menedżer projektu i zachęca do jak najczęstszych odwiedzin serwisu.

Publikowane na łamach Weź się uśmiechnij! memy przyporządkowane są różnym kategoriom, np. dowcipom o zwierzętach, dzieciach i sprawach małżeńskich. Osobna kategoria żartów dotyczy życia duchowego i zakonu jezuitów.

Nowy serwis pozwala komentować oraz udostępniać wybrane ilustracje . Do włączenia się w akcję zaproszeni są również sami internauci, którzy za pomocą specjalnej funkcji mogą sami zaproponować własne memy.

DEON.pl jest liderem portali internetowych o charakterze religijnym. W marcu br. zgromadził ponad milion unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali  4,5 miliona odsłon. Za realizację projektu Weź się uśmiechnij! odpowiada menedżer portalu DEON.pl i pomysłodawca o. Mariusz Han SJ oraz Piotr Kosiarski, redaktor prowadzący i project manager działu Po godzinach. DEON.pl jest jednym z podmiotów grupy medialnej Wydawnictwa WAM.

Adres projektu: usmiechnijsie.deon.pl

Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/We%C5%BA-si%C4%99-u%C5%9Bmiechnij/737245769691437

Za: www.jezuici.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda