Home Wiadomości Halloween jest do bani*!

Halloween jest do bani*!

Redakcja

Tej nocy, kiedy inni będą straszyć i wzywać upiory, my chcemy pokazać prawdziwą radość, życie, światło i dobro – po prostu świętość.

31 października, w wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych, w wielu parafiach i innych miejscach rozsianych po całym kraju odbędą się Noce Świętych. To alternatywa dla Halloween – zamiast zombie będzie można spotkać swoich świętych patronów, niebieskich orędowników. Będzie mnóstwo światła, modlitwy, uroczystych procesji, koncertów i wiele innych dobrych okazji do radości ze zbawienia, jakie daje nam Jezus. Tego wieczoru chcemy spotkać się na modlitwie i w radości z tymi, którzy dostąpili już chwały Nieba.

Bosko.pl i Teologika.pl chcą zachęcić wszystkich do wspólnego świętowania. Ponadto stwarzają możliwość wymiany refleksji i wrażeń z innymi. Do tego służą:

oraz

Wciąż uzupełniamy bazę danych z informacjami o Nocach Świętych w całej Polsce (http://bosko.pl/info/kategorie/noc-swietych).

* Bania to regionalne określenie wszystkim znanej dyni.

Więcej o przedsięwzięciu: http://bosko.pl/wiara/Halloween-jest-do-bani.html

Za: Redakcja Bosko.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda