Home Wiadomości Internetowe rekolekcje ojca Szustaka

Internetowe rekolekcje ojca Szustaka

Redakcja

„Zakochany Skazaniec” – taki tytuł dał swoim wielkopostnym rekolekcjom dominikanin ojciec Adam Szustak. Od Środy Popielcowej można je śledzić w Internecie.

Były wieloletni duszpasterz akademicki w krakowskiej „Beczce”, a obecnie autor swojej strony internetowej Langustanapalmie.pl, przygotował internetowe nauki we współpracy z portalem Stacja7.pl.

Od Środy Popielcowej, a następnie przez cały Wielki Post w każdą niedzielę i czwartek prezentowane będą kilkuminutowe konferencje video. Rekolekcje będzie można śledzić na Facebooku.

„Za czterdzieści kilka dni będzie wielkie weselisko, dlatego że będziemy Panną Młodą. Chciałbym was zaprosić, żebyśmy przez te czterdzieści dni wspólnie przygotowali się na przyjście naszego Oblubieńca, naszego Młodego Pana. Tego, który z miłości został skazany, który z miłości został skazany na śmierć” – zaprasza na swoje rekolekcje o. Szustak.

„On pewnie od początku wiedział, że to się może źle skończyć. Bo jeśli komuś obiecujemy miłość aż do śmierci, to może się zdarzyć, że ta śmierć rzeczywiście nadejdzie. I tak się stało. Ale to wcale Go nie zatrzymało, wcale nie odebrało Mu chęci” – dodaje dominikanin.

Patronami medialnymi rekolekcji „Zakochany Skazaniec” są: Dominikanie.pl i Gloria24.pl.

Za: www.dominikanie.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda