Home WiadomościZ kraju #350 na 350 – Zapytaj marianów

#350 na 350 – Zapytaj marianów

Redakcja

Po co ślub kościelny, skoro jest tyle rozwodów? Dlaczego księża odmawiają niewierzącym pogrzebu? Jak dobrze przygotować dziecko, żeby Komunia św. nie była wyścigiem za prezentami? Co nam daje bierzmowanie w życiu duchowym? Dlaczego wybrał ksiądz Marianów?

Już 27 stycznia w rocznicę śmierci bł. Jerzego Matulewicza, Odnowiciela Zgromadzenia Marianów, https://www.spm.org.pl/nws/patron-na-dziejsze-czasy-bl-jerzy-matulewicz startuje projekt #350na350, w ramach którego zakonnicy będą odpowiadali na trudne pytania Internautów.

„11 grudnia zeszłego roku Zgromadzenie Księży Marianów obchodziło 350. urodziny, z tej okazji chcemy Was zaprosić do naszego nowego projektu #350na350, to jest 350 pytań, na które będą odpowiadać marianie z całego świata” – mówi ks. Łukasz Wiśniewski MIC, dyrektor Stowarzyszenia Pomocników Mariańskich. I zachęca – „Jeżeli masz jakieś trudne pytanie, którego może do tej pory nie było okazji zadać  żadnemu marianinowi, to jest to okazja, aby je przesłać, czy to pod tym filmem na YT w komentarzu, czy do nas, do Pomocników Mariańskich na adres: [email protected], a my co tydzień, w kolejnych filmach, będziemy na nie odpowiadać”.

Pomocnicy Mariańscy zapraszają, aby subskrybować ich kanał na YT www.youtube.com/c/pomocnicymarianscy i dać dzwoneczek, by nie przegapić kolejnych odpowiedzi na  kolejne trudne pytania. Będzie też możliwość wsparcia projektu na Patronite.

Do dyspozycji mediów pozostaje:
Katarzyna Matusz-Braniecka
PR SPM, 503 163 276
[email protected]
www.spm.org.pl

Za: www.marianie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda