Home WiadomościZ kraju 4 grudnia: 30 lat posługi Radia Maryja – program uroczystości

4 grudnia: 30 lat posługi Radia Maryja – program uroczystości

Redakcja

Radio Maryja zaczęło swą posługę 8 grudnia 1991 roku – w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny – w grodzie Kopernika. 4 grudnia 2021 r. będziemy dziękować za 30 lat posługi Radia Maryja i ponownie oddamy Matce Najświętszej Jej Radio i inne dzieła. Z kolei 8 grudnia o godz. 18.00 świętować będziemy w Bydgoszczy w kościele Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Radio zaczęło posługę Panu Bogu, Kościołowi, Ojczyźnie i narodowi polskiemu poprzez dwie stacje: w Toruniu i Bydgoszczy. Z tych małych stacji, tak jak z ewangelicznego ziarnka gorczycy, Radio Maryja urosło na cały świat. Uroczyście dziękować Panu Bogu będziemy 4 grudnia w Toruniu już od godz. 09.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej Arena Toruń przy ul. Bema.

PROGRAM:

11.30 – Koncert w wykonaniu o. Azariasza i o. Juliana – ojców bernardynów z Lublina

12.00 – Medytacja pierwszosobotnia

12.30 – Różaniec ze słuchaczami

13.00 – Koncert w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

15.30 – Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. abp. Mieczysława Mokrzyckiego – metropolity lwowskiego oraz sekretarza Ojca Świętego Jana Pawła II i Benedykta XVI

Uroczystości transmitowane będą na antenach Radia Maryja i TV Trwam.

Strona internetowa Radia Maryja

Strona internetowa TV Trwam

Dziękujemy Panu Bogu za każdego od 30 lat – całą apostolską, kochającą Pana Boga i ojczyznę Rodzinę Radia Maryja. Idziemy dalej, mamy jeszcze wiele do zrobienia w Polsce, a może nawet coraz więcej w obliczu światowej rewolucji kulturowej walczącej z Panem Bogiem, z rodziną, która zagraża naszemu zbawieniu.

Nie jesteśmy sami. Jesteśmy z Matką Najświętszą, dlatego alleluja i do przodu, czyli chwalmy Pana i do przodu, do ewangelizacji!

o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, dyrektor Radia Maryja/red.

Za: www.redemptor.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda