Home WiadomościZ kraju Aplikacja mobilna Franciszkańskiego Spotkania Młodych

Aplikacja mobilna Franciszkańskiego Spotkania Młodych

Redakcja

W tym roku FSM po raz drugi odbywa się online, jednak nie przeszkadza to organizatorom we wprowadzaniu nowych rozwiązań. Oprócz warsztatów online – nowego punktu programu – oraz podcastów, czyli rozmów rozszerzających temat Spotkania, została wydana aplikacja mobilna Franciszkańskiego Spotkania Młodych. 

Jest ona do pobrania w:

  • Google Play
  • App Store

Co daje aplikacja FSM?

Z aplikacją uczestnicy będą mogli jeszcze łatwiej dotrzeć do aktualności, w których opisywane są wszystkie nowinki. Ponadto został udostępniony program Spotkania, który łatwo personalizować. Jak? Wystarczy, że konkretny punkt zostanie dodany do ulubionych i wówczas program będzie zawierał tylko te informacje.

Śpiewnik tradycyjny nie jest wygodny? Nie ma problemu! Teraz wszystkie pieśni są dosłownie pod ręką :) Podobnie jest z treściami liturgii słowa i liturgii godzin – również zostały dodane do aplikacji.

Organizatorzy zadbali też o to, by aplikacja była przydatna na konferencjach – znajduje się tam notatnik, w którym można zapisywać wartościowe dla siebie treści.

Aplikacja umożliwia też rejestrację, do której serdecznie Was zachęcamy (pamiętajcie, że warsztaty online będą dostępne tylko dla osób zarejestrowanych!).

Za: www.franciszkanie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda