Home WiadomościZ kraju Beskidy: franciszkańska fundacja zaprasza na górskie wyprawy – panów, panie i rodziny

Beskidy: franciszkańska fundacja zaprasza na górskie wyprawy – panów, panie i rodziny

Redakcja

Działająca przy franciszkańskim sanktuarium w Rychwałdzie na Żywiecczyźnie Fundacja „Rodzina w Służbie Człowieka” zachęca mężczyzn do wzięcia udziału w pierwszej z zaplanowanych w to lato wypraw górskich. Podczas wędrówek można uczestniczyć w Eucharystii, ponieważ z grupą idzie jeden z ojców franciszkanów jako przewodnik duchowy.

Już w najbliższą sobotę, 14 maja, mężczyźni mogą wspólnie wyruszyć na Oszus, szczyt w Beskidzie Żywickim na wysokości 1155 m n.p.m. Hasłem wyprawy jest „Jak być odważnym Ondraszkiem w XXI wieku?”. W programie: medytacja w drodze, Msza św., konferencja, niespodzianka i ognisko.

Wyprawa rusza o godz. 8.00 z Soblówki przy kościele: GPS: 49.437253, 19.142503. Dodatkowe informacje pod numerem: 511 380 403. Email: [email protected]

Z kolei 28 maja na Magurę Cięcińską mają wyruszyć panie pod hasłem „Donna czy Madonna? Utrudzona, ale doceniona”. Natomiast rodziny ruszą 11 czerwca na Potrójną w Beskidzie Małym.

rk / Rychwałd
KAI

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda