Home WiadomościZ kraju Bonifratrzy – Dzienny Oddział Rehabilitacji Ogólnorozwojowej w Ząbkowicach Śląskich uroczyście otwarty

Bonifratrzy – Dzienny Oddział Rehabilitacji Ogólnorozwojowej w Ząbkowicach Śląskich uroczyście otwarty

Redakcja

W dniu 5 lipca 2019r o godz. 11.00 w nowo wyremontowanym skrzydle konwentu Bonifratrów w Ząbkowicach Śląskich odbyło się uroczyste otwarcie nowej lokalizacji Dziennego Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej. Uroczystość rozpoczął Prowincjał – brat Łukasz Dmowski, OH wraz z Panią Prezes Wiolettą Niemiec, którzy w krótkich słowach podziękowali wszystkim zaangażowanym w remont pomieszczeń i pracę włożoną w przygotowanie Ośrodka.  Wśród przybyłych gości znaleźli się przedstawiciele władz lokalnych i samorządowych, współpracownicy, bracia i przede wszystkim zainteresowani nową działalnością pacjenci.

Piękne, funkcjonalne pomieszczenia, robiące ogromne wrażenie na przybyłych, poświęcił ks. dziekan Krzysztof Herbut. Ośrodek przygotowany został aby nieść pomoc w zakresie rehabilitacji wszystkim potrzebującym.

Planowany jest remont kolejnych pomieszczeń gdzie od stycznia 2020r. ruszyć ma działalność w zakresie Dziennego Domu Opieki Medycznej. Mamy nadzieję, że podejmowane inicjatywy mające na celu rozwój bonifraterskiej działalności medycznej w Ząbkowicach Śląskich przyniosą bezpośrednią korzyść chorym.

Za: bonifratrzy.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda