Home WiadomościZ kraju “Dom Życia” w Kalwarii Zebrzydowskiej

“Dom Życia” w Kalwarii Zebrzydowskiej

Redakcja

„Dom Życia” to projekt zrealizowany przez Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej we współpracy z organizacjami „pro Life”. Jego celem jest świadczenie pomocy psychologicznej i duchowej rodzinom, małżeństwom i osobom mierzącym się z chorobą lub niepełnosprawnością dzieci.

W budynku na Dróżkach kalwaryjskich powstanie ośrodek pomocy psychologicznej i duchowej dla rodzin, małżeństw i osób mierzącym się z chorobą lub niepełnosprawnością dzieci. Placówka będzie świadczyła konkretną pomoc w postaci towarzyszenia osobom obciążonym tego typu problemami. Obecnie realizacja projektu jest na etapie przygotowania lokalu oraz potrzebnych dokumentów do funkcjonowania placówki.

Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest o. dr Leonard Hryniewski OFM – wykładowca teologii pastoralnej i psychologii pastoralnej, psycholog i psychoterapeuta, pracujący w kalwaryjskim Sanktuarium.

Obecnie realizacja projektu jest na etapie przygotowania lokalu oraz potrzebnych dokumentów do funkcjonowania placówki.

o. Alojzy Garbarz OFM
Rzecznik Prasowy OO. Bernardynów
SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda