Duchowe podróże z Ewangelistami – nowość Wydawnictwa Bratni Zew

„Wyrusz w podróż z Jezusem – a idąc wraz z Nim, zatrzymaj się na chwilę w tym, co On ci chce opowiedzieć. Może to będzie najważniejszy przystanek twojego życia, na którym odkryjesz miłość…?” – pisze o. Piotr Gryziec OFMConv w swojej najnowszej książce, która właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Franciszkanów Bratni Zew.

Kiedy zbliża się czas wyjazdu, niejednokrotnie człowiek zaczyna się irytować, niepokoić, powątpiewać w sens kolejnej podróży. Kiedy już jednak jest w drodze, nagle przekonuje się, że to była dobra decyzja, aby znów wyruszyć. Tak też jest z duchowymi podróżami, tym razem z Ewangelistami. Na wspólnej drodze można spotkać niezwykłych ludzi: pasterzy z Betlejem, nowożeńców i gości z Kany Galilejskiej, Zacheusza, Łazarza, Nikodema, Bartymeusza, nie mówiąc już o Maryi, Józefie i samym Jezusie. Nie ma więc co zwlekać. Czas wziąć do ręki ten wyjątkowy biblijny przewodnik i wyruszyć w świat, który ożywia i odmładza duszę.

O autorze:

Piotr Roman Gryziec jest franciszkaninem, doktorem teologii biblijnej, wykładowcą WSD Franciszkanów w Krakowie. Pełnił dotąd różne funkcje: był rektorem seminarium, ojcem duchownym, egzorcystą, sekretarzem prowincji.

Książkę można nabyć m.in. w sklepie internetowym Wydawcy: BRATNI ZEW lub w Księgarni Franciszkańskiej przy ul. Franciszkańskiej 4 w Krakowie.

Za: www.franciszkanie.pl