Home WiadomościZ kraju Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio nagrodzone Medalem św. Brata Alberta

Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio nagrodzone Medalem św. Brata Alberta

Redakcja

Z ogromną radością dzielimy się informacją, że Dzieło Pomocy św. Ojca Pio zostało laureatem Medalu Świętego Brata Alberta za rok 2020.

Decyzją Kapituły Dzieło Pomocy św. Ojca Pio otrzymało Medal Świętego Brata Alberta za “wieloletnią działalność na rzecz osób bezdomnych, opuszczonych i potrzebujących pomocy.” W gronie laureatów znaleźli się również: Jacek Cygan, Wanda Woś, Anna Piskorz oraz Jolanta Stokłosa. Medale św. Brata Alberta, przyznano w tym roku już po raz 25.

Medal Świętego Brata Alberta, ustanowiony w 1997 r., przyznawany jest za niesienie pomocy osobom chorym i niepełnosprawnym przez Fundację im. Brata Alberta i Fundację Anny Dymnej “Mimo Wszystko”.

Wręczenie medali odbędzie się w 17 maja 2021 r. w Radwanowicach, w trakcie 21. Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana”, organizowanego przez Fundację Anny Dymnej Mimo Wszystko i Fundację im. Brata Alberta.

www.dzielopomocy.pl

Za: www.kapucyni.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda