Home WiadomościZ kraju Franciszkanie z Niepokalanowa na pomoc uchodźcom z Ukrainy

Franciszkanie z Niepokalanowa na pomoc uchodźcom z Ukrainy

Redakcja

Klasztor w Niepokalanowie już za czasów św. Ojca Maksymiliana pomagał osobom będącym w trudnej sytuacji. Tak działo się podczas II wojny światowej, kiedy to wspieraliśmy tysiące przesiedleńców, w tym także Żydów. Dziś, gdy w potrzebie są uchodźcy z Ukrainy, nie może być inaczej. Klasztor otwiera dla nich swoją furtę, a Wydawnictwo postanowiło, by 100% dochodu ze sprzedaży 6 książek z serii Libreria Editrice Vaticana, autorstwa papieża Franciszka, wydanych w Niepokalanowie przeznaczyć na pomoc najbardziej potrzebującym. Kupując książkę Papieża Franciszka, pomagasz bliźnim w trudnej sytuacji.

Włączających się w akcję pragniemy poinformować, że cena każdej z tych 6 pozycji została ujednolicona do 15,00 zł. Zdobytymi funduszami chcemy wesprzeć dzieci i matki, których ojcowie i mężowie pozostali na Ukrainie, aby walczyć o wolność swojej ojczyzny. O wynikach akcji i konkretnym przeznaczeniu tych środków będziemy informowali na naszym oficjalnym profilu na Facebooku oraz na stronie internetowej Wydawnictwa.

Wybierz dogodny dla siebie sposób złożenia zamówienia:
tel. 46 864 22 40
e-sklep: www.wydawnictwo.niepokalanow.pl
e-mail: [email protected]

Razem pomóżmy dzieciom i matkom z Ukrainy zdanym na łaskę i serce drugiego człowieka, czyli Twoje i nasze!

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda