Home WiadomościZ kraju Fundacja Salvatti.pl zaprasza na webinar poświęcony wolontariatowi misyjnemu

Fundacja Salvatti.pl zaprasza na webinar poświęcony wolontariatowi misyjnemu

Redakcja

Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl zaprasza na darmowy webinar pod tytułem “Odkryj siebie poprzez wolontariat i pomóż w tworzeniu lepszego świata”. Wirtualne spotkanie, które odbędzie się we wtorek, 30 maja o godzinie 19:00, zapewni uczestnikom wiedzę i inspirację dotyczącą misji w krajach Trzeciego Świata oraz możliwość udziału w wolontariacie.

Podczas webinaru, doświadczeni wolontariusze podzielą się swoimi historiami, ukazując znaczenie misji oraz wpływ, jaki mogą mieć na życie zarówno wolontariuszy, jak i ludzi, którym pomagają. Uczestnicy będą mieli okazję poznać praktyczne wskazówki dotyczące przygotowania się do wyjazdu na misję oraz dowiedzieć się, jak zaangażować się w działania na rzecz pomocy potrzebującym i misjonarzom.

Fundacja zachęca zainteresowanych do odwiedzenia strony internetowej webinar.salvatti.pl.

Webinar “Odkryj siebie poprzez wolontariat i pomóż w tworzeniu lepszego świata” jest doskonałą okazją dla osób, które pragną zaangażować się w działania misyjne Kościoła i chcą odkryć swoje możliwości poprzez pomaganie innym. Bez względu na wiek czy doświadczenie, każdy znajdzie wartościowe informacje i inspirację podczas tego spotkania.

Webinar odbędzie się we wtorek, 30 maja, o godzinie 19:00 i potrwa około godzin. W czasie spotkania będzie możliwość zadawania pytań.

Fundacja Salvatti.pl organizuje wolontariat misyjny od 2014 r. Od tego czasu Fundacja wysłała około 200 wolontariuszy w różne regiony świata, między innymi do Indii, Etiopii, Rwandy, Kamerunie, Wybrzeże Kości Słoniowej, Kolumbii, Wenezueli i Kuby. Wolontariusze realizowali projekty edukacyjne, medyczne i remontowe.

xjl / Ząbki
KAI

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda