Home WiadomościZ kraju Kapucyni – Golgota Młodych: Czas zakończenia

Kapucyni – Golgota Młodych: Czas zakończenia

Redakcja
Nadszedł smutny czas pożegnania. Dziś o godzinie 11:00 zakończyła się szósta Golgota Młodych. Podczas Eucharystii, której przewodniczył br. Krzysztof Dudziak OFMCap – definitor warszawskiej prowincji Braci Mniejszych Kapucynów, uczestnicy mogli doświadczyć trudnego uczucia rozłąki. Br. Łukasz Pyśk jednak nieustająco podkreślał, iż należy się przyglądać temu, co zmieniło się w życiu każdego z nas.

Golgota zakończyła się tradycyjnymi i licznymi podziękowaniami wszystkim zaangażowanym w tworzenie spotkania nad Bugiem. Wielka uprzejmość i miłość braterska roztaczała się niczym płaszcz Maryi nad wszystkimi zgromadzonymi na pożegnalnej Mszy Świętej. Piękno liturgii jednocześnie łączyło się z symbolem wielkiej jedności, dzięki wspólnocie eucharystycznej uczestników GM i parafian z Serpelic.

Atmosfera pokoju i radości, mimo wyjazdu, nie opuszczała miłośników Golgoty Młodych. Choć wydawało się, że „niebo płakało” za wyjeżdżającą młodzieżą, w wielu sercach pozostanie nie zatarty ślad tego spotkania. Pragniemy więc zaprosić na kolejną edycję Golgoty Młodych, której przygotowania, promocję i rozwój tematyczny będziecie mogli obserwować na stronie www.golgotamlodych.pl i na facebooku!

Golgota Młodych niech więc trwa w nas i do zobaczenia za rok!

Jerzy Wolski Rzewuski – www.golgotamlodych.pl

Więcej na: www.kapucyni.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda