Home WiadomościZ kraju Jasna Góra włącza się w modlitwę w intencji ochrony prawnej życia poczętego

Jasna Góra włącza się w modlitwę w intencji ochrony prawnej życia poczętego

Redakcja

Jasna Góra włącza się w ogólnopolską nowennę przed świętem św. Jana Pawła II w intencji pełnej ochrony prawnej dla każdego człowieka: zdrowego i chorego, pełnosprawnego i z niepełnosprawnością, narodzonego i nienarodzonego.

W dniach 13-22 października, a więc podczas nowenny i w dzień święta w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej, o godzinie 15.00, odmawiać będziemy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i adorować Najświętszy Sakrament.

Ze względu na sytuację epidemiczną prosimy przede wszystkim o jedność duchową i udział przez pośrednictwo mediów: Radia Jasna Góra oraz jasnogórskiego Kanału Youtube.

Wraz z Jasnogórską Matką Życia i św. Janem Pawłem II modlimy się, by przesłanki eugeniczne nie stanowiły nigdy więcej w naszej Ojczyźnie prawnego powodu zabijania nienarodzonych. Będziemy prosić Ducha Świętego o umocnienie sumień, byśmy z odwagą położyli kres zabijaniu nienarodzonych chorych dzieci w Polsce.

Za: www.jasnagora.com

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda