Home WiadomościZ kraju Jutro finał dominikańskiego festiwalu filmowego

Jutro finał dominikańskiego festiwalu filmowego

Redakcja

Objęta honorowym patronatem ojca Pawła Kozackiego OP, Prowincjała Polskiej Prowincji Dominikanów, dziesiąta edycja Dominikańskiego Festiwalu Filmowego “Slavangard” zbliża się ku swojemu najważniejszemu wydarzeniu – Gali Finałowej.

To podczas niej zostanie zaprezentowanych dwanaście najlepszych filmów nadesłanych z całej Polski i to tego wieczoru odbędzie się wręczenie nagród.

Galę poprzedzą dwa dni pełne wydarzeń filmowych – odbędą się warsztaty (wokalno-aktorskie, operatorskie, aktorskie, emisji głosu oraz pantomimy), wieczór filmowy (podczas którego zostaną wyświetlane pozostałe filmy) i wiele innych.

Gala Finałowa odbędzie się w sobotę, 21 maja, o godzinie 20.00 w Kinie Kijów w Krakowie. Bilety na to wydarzenie w cenie 20 zł można nabyć za pośrednictwem strony internetowej www.slavangard.pl, a także stacjonarnie – w kasach Kina Kijów, w sklepie Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego oraz w Beczce.

slavangard / kw

Za: www.deon.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda