Home WiadomościZ kraju Już 13 grudnia XIV Misyjny Jarmark z Aniołami w Tuchowie!

Już 13 grudnia XIV Misyjny Jarmark z Aniołami w Tuchowie!

Redakcja

Na XIV Misyjny Jarmark z Aniołami w Tuchowie zaprasza Redemptorystowskie Stowarzyszenie Przyjaciół Misji działające przy WSD Redemptorystów w Tuchowie –  odbędzie się 13 grudnia 2020 r. na dziedzińcu przed Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej.

Jak każdego roku dochód z tego świątecznego kiermaszu w bardzo konkretny sposób wesprze potrzebujących, którym posługują misjonarze redemptoryści. W zeszłym roku wspieraliśmy remont salek katechetycznych w Bom Jesus da Lapa w Brazylii, dwa lata temu – Argentynę, trzy lata temu – Mińsk a cztery lata temu – Burkina Faso.

Natomiast w tym roku pragniemy wesprzeć misję polskich redemptorystów w Boliwii w mieście Tupiza. Chcemy zabezpieczyć najbardziej podstawowe potrzeby ludzi biednych, którzy z powodu pandemii pozbawieni są środków do życia i możliwości leczenia.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia tego misyjnego dzieła! Wspomóc tę inicjatywę można poprzez dostarczenie wszelkiego rodzaju wyrobów świątecznych – od jedzenia po ozdoby, bezpośredni udział w Jarmarku (wydarzenie odbędzie się zgodnie z ostatnim rozporządzeniem premiera z dnia 26 listopada br., po zasięgnięciu opinii policji i sanepidu oraz dostosowując się do wymogów przepisów sanitarnych), a także nie wychodząc z domu! Biorąc pod uwagę pandemię Covid-19 uruchomiliśmy również możliwość wsparcia poprzez wpłatę na: https://zrzutka.pl/misjaboliwia

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem

e-maila: [email protected] a także telefonicznie: 14 632 72 00.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.wsd.redemptor.pl/anioly

oraz na Facebooku: rspmcssr

KAŻDY JEST MISJONARZEM!

br. Dominik Strychacz CSsR, WSD Redemptorystów w Tuchowie

Za: www.redemptor.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda