Home WiadomościZ kraju “Już się nie wstydzę”. O. Szustak tym razem tylko dla dorosłych

“Już się nie wstydzę”. O. Szustak tym razem tylko dla dorosłych

Redakcja

Znany duszpasterz ogłosił nowy cykl konferencji w kilkunastu miastach Polski. Sprawdź, jaki będzie temat, gdzie odbędą się spotkania i zdobądź bilet.

“Dawno temu na początku istnienia świata, kiedy wszystko się popsuło, schowaliśmy się w krzakach. Ze wstydu. Wstydu własnego grzechu, słabości i poczucia przegranej. Wstydu, który sprawia, że ciągle się boimy osądzenia, odrzucenia i pokazania światu jacy naprawdę jesteśmy. Wstydu naszej brzydoty, naszych porażek i poczucia bezsensu. Najwyższa pora z tym skończyć! Zapraszam Was do kilkunastu miast Polski na niezwykłe spotkania, na których pozwolimy, żeby ogarnęło nas światło, które wreszcie pozwoli nam wyjść z cienia, z mroku naszego wstydu. Żebyśmy wreszcie mogli z podniesioną głową spojrzeć w twarz ludziom, światu, Panu Bogu i sobie samym. Żebyśmy mogli wreszcie powiedzieć: Już się nie wstydzę! – pisze dominikanin o wydarzeniu na swoim facebookowym profilu Langusta na Palmie.

Spotkania zaplanowano w kwietniu i w maju w Katowicach, Lublinie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Kielcach, Gdańsku, Warszawie, Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu, Bydgoszczy, Szczecinie, Białymstoku i Częstochowie.

Oprawą muzyczną zajmie się zespół w składzie: Agnieszka Musiał, Jan Smoczyński i Kamil Siciak.

Sprzedaż biletów rusza w niedzielę 19.01 od godz. 16:00. Będzie można je kupić jedynie przez internet, link pojawi się na profilu Langusty.

Szczegółową trasę i poszczególne wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

Za: www.deon.pl

 

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda