„Już się nie wstydzę”. O. Szustak tym razem tylko dla dorosłych

Znany duszpasterz ogłosił nowy cykl konferencji w kilkunastu miastach Polski. Sprawdź, jaki będzie temat, gdzie odbędą się spotkania i zdobądź bilet.

„Dawno temu na początku istnienia świata, kiedy wszystko się popsuło, schowaliśmy się w krzakach. Ze wstydu. Wstydu własnego grzechu, słabości i poczucia przegranej. Wstydu, który sprawia, że ciągle się boimy osądzenia, odrzucenia i pokazania światu jacy naprawdę jesteśmy. Wstydu naszej brzydoty, naszych porażek i poczucia bezsensu. Najwyższa pora z tym skończyć! Zapraszam Was do kilkunastu miast Polski na niezwykłe spotkania, na których pozwolimy, żeby ogarnęło nas światło, które wreszcie pozwoli nam wyjść z cienia, z mroku naszego wstydu. Żebyśmy wreszcie mogli z podniesioną głową spojrzeć w twarz ludziom, światu, Panu Bogu i sobie samym. Żebyśmy mogli wreszcie powiedzieć: Już się nie wstydzę! – pisze dominikanin o wydarzeniu na swoim facebookowym profilu Langusta na Palmie.

Spotkania zaplanowano w kwietniu i w maju w Katowicach, Lublinie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Kielcach, Gdańsku, Warszawie, Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu, Bydgoszczy, Szczecinie, Białymstoku i Częstochowie.

Oprawą muzyczną zajmie się zespół w składzie: Agnieszka Musiał, Jan Smoczyński i Kamil Siciak.

Sprzedaż biletów rusza w niedzielę 19.01 od godz. 16:00. Będzie można je kupić jedynie przez internet, link pojawi się na profilu Langusty.

Szczegółową trasę i poszczególne wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

Za: www.deon.pl