Home WiadomościZ kraju Kapucyni: Golgota Młodych rozpoczęta!

Kapucyni: Golgota Młodych rozpoczęta!

Redakcja

Będzie to dla wszystkich uczestników pamiętna środa. Mieliśmy okazję wysłuchać przejmującego świadectwa Romana Zięby, który szczególnie poprzez pielgrzymowanie i ikono-pisarstwo odnalazł swoją drogę do Boga. Przeżywaliśmy wspólnie wyjątkowy czas Nabożeństwa „Inspiratio”, które prowadził br. Maciej Sokołowski OFMCap.

W tej wyjątkowej przestrzeni Słowa, symboli, ikony krzyża z San Damiano, modlitwy i wszechobecnej woni kadzidła doświadczaliśmy spotkania z Bogiem. Ta niesamowita atmosfera i głęboka zaduma nad własnym życiem, odcisnęła się na nas wszystkich i wierzę, że pozwoli odkryć swoją relację z Bogiem na nowo.

Wczoraj działo się wiele, ale warto pamiętać, że przez całą noc puszczamy retransmisję radiową z dzisiejszego spotkania. Jednocześnie wszystkich zachęcamy do obserwowania tego, co w ciągu dnia dzieje się na facebooku,radiu, na kanale Dobrych Mediów (gdzie jesteśmy transmitowani na żywo – ale tylko w określonych godzinach – odsyłamy do Planu dnia) i na stronie www.golgotamlodych.pl.

Jerzy Wolski Rzewuski – www.golgotamlodych.pl 

Więcej na: www.kapucyni.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda