Home WiadomościZ kraju Karmelitański śpiewnik liturgiczny

Karmelitański śpiewnik liturgiczny

Redakcja

śpiewnikZ okazji roku jubileuszowego 500 – lecia urodzin św. Teresy z Avila, Karmelitanki Bose przygotowały „Karmelitański śpiewnik liturgiczny” oraz jubileuszową płytę, która jest dołączona do śpiewnika. Śpiewnik zawiera prawie 100 zupełnie nowych utworów pisanych przez znanych kompozytorów jak Piotr Pałka, Paweł Bębenek, Ula Rogala, Jacek Sykulski, Jan Krutul, Łukasz Farcinkiewicz. W śpiewniku zostały zebrane utwory na różne okresy roku liturgicznego. Nie brak tekstów do Ducha św., Matki Bożej, szczególnego opiekuna Karmelu – św. Józefa, antyfon maryjnych oraz tekstów eucharystycznych. Dołączone są również ostinata, śpiewy ordinarium misse, psalmy responsoryjne oraz śpiewy przed Ewangelią. Śpiewnik liczy 405 stron, jest w grubej płóciennej okładce. Wszystkich utworów jest około 230.

Można go nabyć pisząc na obecny adres [email protected] lub wchodząc na naszą stronę internetową www.rozaniecassistance.pl.

Chciałybyśmy podzielić się z innymi wspólnotami bogactwem Karmelu, aby Duch św. mógł w nas i przez na śpiewać chwałę Boga. Dedykowałyśmy ten śpiewnik wszystkim, którzy pragną oglądać oblicze Boga.

s. Magdalena
karmelitanka bosa z Gniezna

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda