Home WiadomościZ kraju Książka autorstwa o. Kazimierza Synowczyka OFMCap: Obecność Ukryta

Książka autorstwa o. Kazimierza Synowczyka OFMCap: Obecność Ukryta

Redakcja

Książka obejmuje dwie części; w pierwszej zostały przedstawione podstawy duchowości ukrycia w świetle pism o. Koźmińskiego, w drugiej zaś – duchowość ukrycia w życiu sióstr zgromadzeń honorackich według ojca Założyciela. Na końcu, jako dodatek, umieszczono konferencję o aktach penitenta.

Książka ta szczególnie polecana jest osobom zainteresowanym problematyką życia ukrytego, dla wszystkich zgromadzeń niehabitowych, a zwłaszcza powstałych w kręgu oddziaływania bł. Honorata – jest to materiał do studium, medytacji, wspólnotowych przemyśleń i twórczych inspiracji.

Kazimierz Synowczyk OFMCap – dr teologii duchowości. Pisze w zakresie duchowości franciszkańskiej i honorackiej. W Wydawnictwie CALVARIANUM opublikował: Błogosławieni słudzy. Wokół Napomnień św. Franciszka z Asyżu (2009); Lektura Reguły Trzeciego Zakonu Regularnego w świetle pism św. Franciszka z Asyżu (2010); Radość franciszkańska. Duchowość i literatura (współautorka: Agnieszka Kruszyńska, 2012).

Str. 156, format 14,5 x 21 cm, twarda oprawa, cena 25 zł

Publikacje można zamawiać:

Wydawnictwo OO. Bernardynów
„CALVARIANUM”
30-960 Kraków ul. Bernardyńska 2, skr. poczt. 765
tel. 12 422 16 50 w. 73
tel./fax 12 432 22 30
(od poniedziałku do piątku od 8 do 14),

E-mail: [email protected]

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY !

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda