Home WiadomościZ kraju KSIĄŻKA: Spotkałem Szatana

KSIĄŻKA: Spotkałem Szatana

Redakcja

Książka jest zapisem najdłuższego wywiadu z ks. Gabrielem Amorth’em SSP – najbardziej znanym egzorcystą – udzielonego w Rzymie w 2013 roku. W rozmowie z ks. Sławomirem Sznurkowskim SSP Autor porusza zagadnienie istnienia Szatana i jego walki z człowiekiem. Mówi, jak rozpoznać opętanie, jak rozróżnić chorobę psychiczną od opętania; co to jest klątwa, zły urok; kiedy potrzebny jest egzorcysta; jakich używać duchowych środków, aby zwyciężyć pokusy Szatana. Ksiądz Amorth odnosi się również do duchowego zagrożenia współczesnego Kościoła, świata i rodziny.

W książce w dodatku została także zamieszczona propozycja wybranych modlitw o uwolnienie.

Wywiad w pierwszej części porusza duchowe zagrożenia dla współczesnego człowieka, Kościoła i świata, aby otrzymać odpowiedź od kapłana-egzorcysty, który mimo że dostrzega w nich niebezpieczeństwo szatańskiego działania, to jednak widzi w świecie działającą Opatrzność Boga. W drugiej części przytacza przykłady diabelskiego działania poprzez choroby, opętanie, klątwę, urok, zabobon i inne przypadki w aktualnych czasach głębokiego kryzysu człowieka. W części trzeciej jest mowa o duchowych pomocach i środkach w walce z Szatanem. Wymienia czujność, modlitwę i wstawiennictwo świętych. W ostatniej części, w dodatku, zostały umieszczone wybrane modlitwy o uwolnienie oraz ulubione modlitwy ks. Amorth’a.

13-20-01-9055

ks. Gabriele Amorth

ks. Sławomir Sznurkowski SSP

Spotkałem Szatana

Z najsłynniejszym egzorcystą świata rozmawia ks. Sławomir Sznurkowski SSP

format: 13,5 x 20,5 cm; strony: 256; oprawa: broszurowa; ISBN 978-83-7797-256-4

cena detal.: 24,95 zł

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda