Home WiadomościZ kraju W lipcu TV Trwam najbardziej opiniotwórczą stacją telewizyjną

W lipcu TV Trwam najbardziej opiniotwórczą stacją telewizyjną

Redakcja

V Trwam najbardziej opiniotwórczą stacją telewizyjną, a Radio Maryja w pierwszej czwórce opiniotwórczych rozgłośni  tak wynika z raportu opublikowanego przez Instytut Monitorowania Mediów.

W badaniu podsumowano lipiec. Z danych wynika, że TV Trwam była cytowana w tym czasie 368 razy, z kolei Radio Maryja 88 razy [zobacz].

Głównym tematem podejmowanym w lipcu przez media była kwestia reformy sądownictwa oraz protestów przeciw tym zmianom.

Medioznawca, dr Hanna Karp ocenia, że te informacje potwierdzają, jak ważnym momentem było wejście TV Trwam na multipleks.

– W momencie, kiedy ktoś chciałby powiedzieć: „sprawdzam dla TV Trwam”, to był właśnie ten czas. Teraz znalazło to doskonałe odzwierciedlenie w badaniu monitoringu mediów, kiedy okazało się, że stacja jest bardzo poszukiwana, a jej informacje mają dużą wagę dla opinii publicznej – podkreśla dr Hanna Karp.

Dr Hanna Karp przypomniała też, że wejście TV Trwam na multipleks poprzedziła batalia, w której obywatele musieli organizować wieluset tysięczne manifestacje.

Źródło RIRM

Za: www.redemptor.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda