Home WiadomościZ kraju List o fałszywych witrynach internetowych

List o fałszywych witrynach internetowych

Redakcja

Publikujemy  list superiora wspólnoty Misjonarzy Oblatów MN na Świętym Krzyżu o fałszywych witrynach internetowych, w żaden sposób nie autoryzowanych przez Oblatów i z którymi Sanktuarium na Świętym Krzyżu nie ma nic wspólnego:

Z analizy portalu społecznościowego Facebook wynika, że jakiś czas temu, w przestrzeni internetowej, pojawiło się kilka witryn, które w swoich treściach nawiązują do Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego na Świętym Krzyżu. Witryny te zawierają w swojej nazwie słowa w kluczu: „Najstarsze polskie Sanktuarium”, „Święty Krzyż”, „Święty Krzyż Tower” oraz „Wieża na Świętym Krzyżu 2014”.

Oto linki do tych stron:

W zaistniałej sytuacji pragniemy, poinformować, że wyżej wymienione witryny, ich zawartość, a więc, umieszczone tam: artykuły, zdjęcia, filmy, treści, itd., nie mają nic wspólnego z duszpasterską działalnością Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej na Świętym Krzyżu.

JEDYNĄ i OFICJALNĄ witryną na portalu Facebook, która administrowana jest przez Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego, jest strona, którą można znaleźć pod adresem:

https://www.facebook.com/sanktuariumkrzyza

Odnośnik do tej strony znajduje się także na oficjalnej witrynie WWW Sanktuarium pod adresem:

https://www.swietykrzyz.pl/

Prosimy o poinformowanie zakonów i parafii o powyższym fakcie.

o. dr Marian Puchała OMI
superior

 

 

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda