Home WiadomościZ kraju Modlitewnik ojca Wenantego

Modlitewnik ojca Wenantego

Redakcja

O tym, że modlitwa za wstawiennictwem Wenantego Katarzyńca jest niesamowicie skuteczna, przekonały się tysiące osób. Już wkrótce na rynku wydawniczym ukaże się modlitewnik zawierający modlitwy i akty strzeliste ułożone przez sługę Bożego o. Wenantego Katarzyńca, modlitwy w różnych potrzebach, w których okazał się on pomocny oraz modlitwy metropolity przemyskiego, abpa Adama Szala odmawiane przez niego przy grobie o. Wenantego.

O tym, że modlitwa za wstawiennictwem o. Wenantego jest skuteczna wiedział już od momentu jego śmierci także św. Maksymilian, który prosił o pomoc o. Wenantego w związku z podjęciem się stworzenia nowego miesięcznika „Rycerza Niepokalanej” oraz otwarcia drukarni. Maksymilian wierzył, że to właśnie dzięki pomocy jego przyjaciela udało się znaleźć fundusze na podjęcie tych przedsięwzięć.

Liczne łaski wypraszane za wstawiennictwem o. Wenantego rosną z roku na rok, o czym świadczą świadectwa pozostawiane przez pielgrzymów w Kalwarii Pacławskiej.

Modlitewniki można zamawiać w przedsprzedaży w księgarni internetowej Wydawcy: BRATNI ZEW.

Premiera 31 marca 2022 r. W ramach przedsprzedaży (do 30 marca 2022 włącznie), do każdego egzemplarza Modlitewnika Koronka do siedmiu radości Najświętszej Maryi Panny gratis!

Za: www.franciszkanie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda