Home WiadomościZ kraju Niepokalanów: Max Festiwal na maksa

Niepokalanów: Max Festiwal na maksa

Redakcja

Max Festiwal jest ogólnopolskim spotkaniem młodzieży, organizowanym od 2009 r. przez Franciszkanów w Niepokalanowie. Pierwsza edycja odbyła się z okazji 800-lecia Zakonu. W tym roku odbędzie się on w dniach 22-26 sierpnia.

Max Festiwal to spotkanie ludzi młodych. Jest on dla tych, którzy wierzą i dla tych, którzy wątpią, tych, co maja określone zasady i sens życia i dla tych, co poszukują, stawiają trudne pytania, nie omijają żadnych tematów i oczekują konkretnej odpowiedzi.

Kontynuując tematy związane z sakramentami, W tym roku tematem spotkania będzie Sakrament Pokuty. Ci, którzy przyjadą będą mieli okazję w nowy sposób spojrzeć na ten dar, by przeżywać go jeszcze owocniej.

Program spotkania został tak pomyślany, by nie tylko dowiedzieć się czegoś nowego, ale doświadczyć tego osobiście. Zmiany na lepsze są możliwe, o ile rozpoczną się od serca. Tym razem Max Festiwal będzie więc warsztatem pracy nad sercem.

A pomogą nam w tym o. Tomasz Szymczak OFM Conv, który podejmie temat 5 warunków dobrej spowiedzi oraz pani Anna Zawadzka psycholog i wykładowca Uniwersytetu Gdańskiego, która ukaże jak dobra spowiedź porządkuje i uzdrawia życie psychiczne człowieka pozytywnie wpływając na jego samopoczucie.

Oprócz tego na uczestników czeka jeszcze kilka mocnych akcentów, w tym indywidualne spotkanie z Panem Jezusem w Sakramencie Pokuty i Eucharystii, pantomimy ukazujące głębię Miłosierdzia Bożego, spotkania w grupach, świadectwa oraz pogodne wieczory na których nie zabraknie koncertów i zabaw.

Szczegółowy program można znaleźć na naszej oficjalnej stronie internetowej www.maxfestiwal.pl.

Kontakt i informacje:
o. Sylwester Gąglewski – organizator Max Festiwalu – 781 213 240
Anna Kaniewska – rzecznik prasowy – 668 328 195
E-mail: [email protected]

Za: www.franciszkanie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda