Home WiadomościZ kraju Nowy ośrodek rekolekcyjny pod Warszawą! Centrum Misji Afrykańskich

Nowy ośrodek rekolekcyjny pod Warszawą! Centrum Misji Afrykańskich

Redakcja

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Centrum Misji Afrykańskich, świeżo wybudowanym, nowoczesnym ośrodkiem konferencyjno-rekolekcyjnym, położonym pod Warszawą, w zacisznej okolicy Puszczy Kampinoskiej. Wygodne pokoje, multimedialne sale wykładowe, Strefa Relasku i Regeneracji z siłownią i sauną, kaplica, teren zielony – z pewnością pomogą każdemu z przybyłych do nas Gości, odpocząć i znaleźć prawdziwy spokój.

Wszelkie informacje dotyczące Ośrodka znajdą Państwo w załączonym folderze, a także na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do składania zapytań (rekolekcje, konferencje, uroczystości rodzinne, prywatne pobyty).

Jeśli szukasz pięknego miejsca z: komfortowymi noclegami, funkcjonalnymi salami, pyszną kuchnią i błogim, wyciszającym, niczym na afrykańskiej sawannie, otoczeniem – Centrum Misji Afrykańskich jest idealne dla Ciebie! Nakualika, zapraszamy Cię. Do zobaczenia w Borzęcinie Dużym!

Zobacz: FOLDER

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda