Home WiadomościZ kraju Ogólnopolskie Forum Animatorów Salezjańskich

Ogólnopolskie Forum Animatorów Salezjańskich

Redakcja

W dniach 26-29 września w Czerwińsku nad Wisłą, odbyło się Ogólnopolskie Forum Animatorów Salezjańskiego Ruchu Młodzieżowego, gdzie zebrali się przedstawiciele wszystkich inspektorii Salezjanów i Salezjanek. W sumie około 100 osób z całej salezjańskiej Polski. Wspólny weekend nosił nazwę „Oratorium- przeżyj to sam!” i był pełen nauki, zabawy i modlitwy, dzięki temu mogliśmy poczuć się jak uczestnicy organizowanych przez nas akcji. Braliśmy udział w wielu warsztatach takich jak: prowadzenie grupek, aktywizacja, motywacja, teatr czy zabawy integracyjne. Poprzez zabawę mogliśmy nie tylko wzajemnie się poznać i wymienić doświadczeniami, ale także nabrać nowych umiejętności, które z pewnością pomogą nam w pracy w naszych placówkach.

Myślę, że takie spotkanie to wspaniała inicjatywa, w której powinien uczestniczyć każdy salezjański animator. Miejmy nadzieję, że zobaczymy się wszyscy już za trzy lata na kolejnym forum!

Marysia Trębacz
animatorka z Oświęcimia

Za: www.sdb.org.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda