Home Wiadomości Pożegnania: o. Andrzej Kaźmierczak OFM

Pożegnania: o. Andrzej Kaźmierczak OFM

Redakcja
W piątek 17 sierpnia 2018 r., w klasztorze w Brzezinach Łódzkich, odszedł do Pana nasz Współbrat – o. Andrzej Kaźmierczak OFM. Przeżył 52 lata, w Zakonie 29 lat, jako kapłan 3 lata.

Śp. o. Andrzej Kaźmierczak OFM

Śp. o. Andrzej Marek Kaźmierczak OFM, syn Henryka i Stanisławy zd. Targańskiej, urodził się 22 października 1966 r. we Włocławku. Do Zakonu Braci Mniejszych wstąpił 14 sierpnia 1989 r. w Zakliczynie. Pierwszą profesję zakonną złożył 15 sierpnia 1990 r. w Zakliczynie, profesję uroczystą 4 października 1998 r. w Krakowie. W latach 1990 – 1998 studiował filozofię i teologię w naszym Wyższym Seminarium Duchownym w Krakowie – Bronowicach, święcenia kapłańskie przyjął z rąk biskupa Antoniego Długosza w dniu 30 maja 2015 r. w Krakowie. Pełnił posługę duszpasterską najczęściej jako katecheta, ekonom domu oraz wikariusz domu i parafii w klasztorach: w Jarosławiu, Koninie, Bieczu, Dzwono – Sierbowicach, Włocławku i Brzezinach. Od lipca 2017 r. należał do Wspólnoty w Brzezinach.

Liturgia pogrzebowa śp. o. Andrzeja Kaźmierczaka OFM odbędzie się we wtorek 21 sierpnia o godz. 15.00 w naszym kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Brzezinach Łódzkich.

Msza św. pogrzebowa będzie miała miejsce w środę 22 sierpnia o godz.13.00 w naszym kościele pw. Wszystkich Świętych we Włocławku.

Polecajmy Panu Bogu w naszych modlitwach śp. o. Andrzeja Kaźmierczaka OFM.

R. I. P.

Za: ofm.krakow.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda