Home WiadomościZ kraju Przystanek Jezus: Zainwestuj w SMS!

Przystanek Jezus: Zainwestuj w SMS!

Redakcja
Na początku kwietnia tego roku rozpoczęła się ewangelizacja multimedialna organizowana przez ogólnopolską inicjatywę ewangelizacyjną Przystanek Jezus. Miała na celu dotarcie z Dobrą Nowiną za pośrednictwem smsów do jak największej liczby odbiorców. Billboardy z hasłem reklamującym akcję „Co mam jeszcze zrobić, aby zwrócić twoją uwagę? Jezus” początkowo zawisły tylko w Warszawie. Jednak zainteresowanie szybko przerosło oczekiwania organizatorów, więc do inicjatywy przyłączyły się kolejne miasta: Piaseczno, Bytom, Lublin, Tyszowce, Grzegorzew, Łomża, Słupsk, Krotoszyn, Poznań, Gliwice, Toruń, Sulęcin, Puławy, Wrocław, Gubin, i inne. Ostatecznie billboardy zawisły w 37 miejscowościach.
Ewangelizacja przez SMS trwa nadal. Również ty możesz otrzymywać na swoją komórkę tę najważniejszą wiadomość, że jesteś kochany przez Boga!

Aby zalogować się do usługi, należy wysłać sms na numer 664 079 704 o treści „TAK.JEZUS”. Koszt smsa jest zgodny z cennikiem operatora sieci T-Mobile. Usługa jest płatna jednorazowo. 

W każdy poniedziałek i piątek będziesz otrzymywał darmowe wiadomości o tematyce ewangelizacyjnej na swój telefon. Dodatkowo za pośrednictwem smsów rozsyłane będą ogłoszenia dotyczące ciekawych projektów.

Dołącz do Przystanku Jezus na Facebooku – www.facebook.com/PrzystanekJezus

Źrodło: www.ewangelizacja-warszawy.pl 

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda