Home Wiadomości Redemptorystowski Portal Kaznodziejski: ponad 1 mln unikalnych wizyt

Redemptorystowski Portal Kaznodziejski: ponad 1 mln unikalnych wizyt

Redakcja

Na dzień 14 września 2017 r. nasz Redemptorystowski Portal Kaznodziejski miał już ponad 1 mln (dokładnie 1.050.974) unikalnych wizyt. W naszym polskim Kościele, gdzie jest wiele podobnych stron i rozważań Ewangelii w internecie, taka liczba cieszy i jest motywacją do dalszego działania i ulepszania. Zapraszamy do korzystania!

Redemptorystowski Portal  Kaznodziejski to dzielenie się podstawowym wymiarem naszego charyzmatu, tj. bezpośrednim przepowiadaniem Słowa Bożego. Mamy nadzieję, że służy ono owocnemu i autentycznemu głoszeniu Chrystusa Odkupiciela. Homilia jest wydarzeniem liturgicznym i ten kontekst jest dla niej jak najbardziej naturalny. Stąd też nasza nadzieja, że proponowane teksty służą jako pewne intuicje pod tworzenie własnych przemówień, uwzględniających cały szereg kontekstów, w których żyją konkretni wierzący.

WIĘCEJ: slowo.redemptor.pl

Portal ten powstał w 2010 r. Redakcji w składzie: o. Grzegorz Jaroszewski CSsR, o. Sylwester Pactwa CSsR, o. Sylwester Cabała CSsR, o. Jarosław Krawczyk CSsR i o. Arkadiusz Buszka CSsR oraz Autorom homilii i kazań serdecznie gratulujemy!

red.

Za: www.redemptor.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda