Home WiadomościZ kraju Rekolekcje na Wigierskim Wzgórzu

Rekolekcje na Wigierskim Wzgórzu

Redakcja

W Archiwum Dźwięków Radia Podlasie można już posłuchać dwóch kolejnych audycji przygotowanych w ramach cyklu „Śladami wigierskich kamedułów”. Ks. Jacek Stefański, biblista, wykładowca języka hebrajskiego, pełniący obecnie funkcję kierownika duchowego w Pokamedulskim Klasztorze w Wigrach, przedstawia w nich ofertę rekolekcyjną Wigierskiego Areopagu Nowej Ewangelizacji.

Rozmowa dostępna jest w dwóch częściach: CZĘŚĆ I i CZĘŚĆ II 

Pokamedulski Klasztor w Wigrach w ciągu całego roku przygotowuje stałą ofertę rekolekcyjną, ale również daje możliwość ustalenia terminów rekolekcyjnych dla grup zawodowych, czy wspólnot oraz osób prywatnych, które mogą „umówić” się na  czas indywidualnych ćwiczeń duchowych i podjąć próbę rozwiązania różnych problemów w swoim życiu według wybranych zakresów tematycznych. Dodatkowym atutem są bardzo dobre warunki pobytu. Na Wigierskim Wzgórzu można skorzystać z noclegów przygotowanych w pokamedulskich eremach lub specjalnych, tematycznych pokojach, w których elementy klasztornej tradycji połączono z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dopełnienie stanowi malowniczy obszar Wigierskiego Parku Narodowego.

Cykl audycji „Śladami wigierskich kamedułów”, przygotowywany przy współpracy Fundacji Wigry PRO, jest emitowany na antenie Radia Podlasie w soboty o 14.30 i w środowe popołudnia, po godzinie 17.00. 

Za: podlasie24.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda