Home WiadomościZ kraju Rekolekcje wakacyjne dla nauczycieli i współpracowników pijarskich

Rekolekcje wakacyjne dla nauczycieli i współpracowników pijarskich

Redakcja

Większość nauczycieli rozpoczęła urlopy wakacyjne, jednak nauczyciele szkół prowadzonych przez Zakon Pijarów i ich współpracownicy pierwsze dni wakacji spędzają inaczej. Otóż 3 lipca w Hebdowie rozpoczął się pierwszy turnus rekolekcji wakacyjnych dla nauczycieli i współpracowników pijarskich.    

Przez kilka dni, w bardzo komfortowych warunkach zapewnionych przez Hotel św. Norberta, pochylają się oni nad mądrością starotestamentalnych Mistrzów, aby szukać odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania. A ponieważ wielu z nich przyjechało wraz ze swoimi dziećmi, dni te stały się też okazją do rodzinnego wypoczynku.

W trakcie zajęć rekolekcyjnych dzieci znajdują się pod profesjonalną opieką i spędzają czas na zabawie. Żeby jednak nikt nie pomyślał, że dorośli nieustannie w pocie czoła studiują Świętą Księgę, kilka zdjęć udowodni, że jest też czas na pokrzepienie ciała i wspólną integrację.

Rekolekcje prowadzi o. Adam Langhammer SchP.

Za: www.pijarzy.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda