Home WiadomościZ kraju Ruszyła nowa strona TV Trwam

Ruszyła nowa strona TV Trwam

Redakcja

Na dzień przed rozpoczęciem nadawania TV Trwam na MUX-1 ruszył nowy serwis internetowy TV TRWAM. Oprócz nowej szaty graficznej, posiada nowoczesną bibliotekę VOD z dużą ilością programów emitowanych w naszej stacji. Biblioteka coraz bardziej się rozszerza i będzie zawsze dostępna dla internautów. Ponadto jest dostępny nowy serwis strumienia na żywo (livestream), który oprócz lepszej jakości zapewni szerszy dostęp dla widzów na całym świecie.

www.tv-trwam.pl

Z 14 na 15 lutego TV Trwam rozpocznie nadawanie na cyfrowym multipleksie (MUX-1). Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu milionów katolików, którzy na różny sposób włączyli się w zakończoną zwycięstwem batalię o miejsce na multipleksie dla TV Trwam.

Rozpoczęcie nadawania na MUX-1 to ogromna szansa – powiedział w rozmowie z Naszym Dziennikiem o. Tadeusz Rydzyk CSsR, dyrektor  Radia Maryja. Zdobądźmy się na wspólny wysiłek, systematyczne wsparcie, gdyż chodzi o wielką sprawę dla Polski i świata – dodał.

Zanim jednak doszło do zwycięstwa Polacy zjednoczyli się i podjęli olbrzymi wysiłek w obronie TV Trwam. W kraju i zagranicą przeszło kilkadziesiąt marszy w obronie stacji, zebrano ponad 2,5 mln podpisów na listach poparcia. W obronie katolickiego nadawcy wielokrotnie stawali księża biskupi i Konferencja Episkopatu Polski.

Telewizja Trwam powstała w 2003 r. Twórcą stacji jest o. Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja i TV Trwam.

* * *

Wraz z rozpoczęciem przez Fundację Lux Veritatis nadawania programu TV Trwam w sygnale MUX-1 konieczne jest przeprogramowanie dekoderów DVB-T i telewizorów z głowicami MPEG-4.

Za: Radio Maryja

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda