Home WiadomościZ kraju Saletyńskie Spotkanie Młodych rozpoczęte!

Saletyńskie Spotkanie Młodych rozpoczęte!

Redakcja

W poniedziałek 6 lipca wystartowało Międzynarodowe Saletyńskie Spotkanie Młodych. Do sanktuarium Matki Bożej w Dębowcu przyjechało dwa tysiące uczestników.

Modlitewny i ewangelizacyjny początek spotkania należał do krakowskiego zespołu MATULA. Po oficjalnym przywitaniu uczestników na scenie pojawiła się grupa „Bongostan” z Opola, goszcząca po raz pierwszy w Dębowcu. Poniedziałek zakończył się apelem maryjnym.

Tegoroczne 28 Międzynarodowe Saletyńskie Spotkanie Młodych przebiega pod hasłem „GPS – Genialny Plan Stwórcy”. Wśród zaproszonych gości są m.in.: Arkadio, franciszkańscy wideoblogerzy o. Leonard Bielecki i o. Franciszek Chodkowski, bp Marek Solarczyk, nawrócona wiedźma Patrycja Hurlak, dziennikarka Brygida Grysiak, przełożony generalny saletynów ks. Silvano Marisa MS. Zagrają m.in.: Maleo i Panny Wyklęte oraz Zetaigreka / Wyrwani z niewoli ku wolności.

Zobacz, co działo się pierwszego dnia spotkania:

Za: www.saletyni.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda