Home WiadomościZ kraju Salwatorianie nie tylko na Adwent!

Salwatorianie nie tylko na Adwent!

Redakcja

sds-plJuż 27 listopada rozpoczynamy nie tylko czas Adwentu, ale również niesamowite, salwatoriańskie wydarzenie. Każdego ranka na zmianę – jeden dzień na fp RMS, drugi dzień na fp Forum Młodych będą pojawiały się filmiki w zatytułowanej serii „Dziś myśl!”.

Pragniemy codziennie podać dawkę Słowa Bożego, ale w troszkę innej formie. 18-stu salwatoriańskich duszpasterzy z różnych apostolatów będzie prowokowało do myślenia. Oprócz tego, że będzie to konkretny cytat z Pisma Świętego – każdy otrzyma drobną misję do wykonania na dany dzień – nawiązującą do danego fragmentu. Zadania naprawdę nie będą skomplikowane!

Wierzymy, że Ci się uda dobrze przeżyć z nami ten czas Adwentu, Bożego Narodzenie i kolejnych dni życia!

Pomysł został zaczerpnięty od młodzieży, która na największym salwatoriańskim spotkaniu wakacyjnym – Forum Młodych, wręczyła w ramach podziękowań duszpasterzom cukierki ze zwiniętą myślą (sigla fragmentu Pisma Świętego oraz zadanie do wykonania).

Za: www.sds.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda