Home WiadomościZ kraju Ściągnij książki o różańcu

Ściągnij książki o różańcu

Redakcja

Książki dwóch dominikanów poświęcone modlitwie różańcowej można ściągnąć za darmo ze strony rozaniec.dominikanie.pl.

Dominikańska strona internetowa o różańcu cieszy się sporym powodzeniem internautów. Tylko w październiku 2011 roku – w miesiącu poświęconym modlitwie różańcowej – odwiedziło ją ponad 120 tysięcy osób.

„Największym zainteresowaniem cieszyły się rozważania różańcowe. Co ciekawe, trzy procent ogółu tych wejść pochodziło z USA i tyle samo z Kuwejtu” – mówi prowincjalny promotor Różańca, o. Stanisław Gołąb

W tym roku strona została wzbogacona o książki dwóch dominikanów: „Modlitwa różańcowa” o. Romualda Kosteckiego oraz „Logos i etos różańca” o. Stanisława Kałdona. Są one dostępne za darmo w formacie: PDF, ePUB (na iPada i wiele innych) oraz MOBI (dla Kindle’a).

Ponadto na stronie rozaniec.dominikanie.pl można znaleźć rozważania różańcowe i świadectwa innych dominikanów, w tym m.in. ojców: Juliana Różyckiego, Jacka Salija, Jana Góry i Cypriana Klahsa oraz mniszki dominikańskiej s. Marii Malickiej.

jg, sz dominikanie.pl / kn

Za: www.dominikanie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda