Home WiadomościZ kraju Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa. Zaproszenie na uwielbienie ON-LINE

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa. Zaproszenie na uwielbienie ON-LINE

Redakcja

Czy można zakończyć miesiąc lepiej, niż uwielbiając Pana Boga w młodzieńczym zapale? Zapraszamy na spotkanie Uwielbieniowej Łodzi Ratunkowej już 28 maja 2021 o godz. 19:00. Spotkanie zostało przygotowane specjalnie w ramach programu Serce Młodych. Odbędzie się ono online, poprzez transmisję YouTube.

Zajrzyj po więcej informacji:

Z racji na panującą pandemię, a także na ogromne zainteresowanie spotkaniami łódzcy jezuici zapewniają młodzieży z całej Polski uczestnictwo online w wysokiej jakości. Nad przekazem pracuje kilka kamer full HD ustawionych w świątyni. Transmisja na żywo na kanale YouTube.

Ostatnia edycja w tym roku szkolnym przypada na 28 maja (piątek) o godz. 19:00. Jest ona połączona z programem “Serce Młodych”, o którym pisaliśmy.

Zobaczcie SPOT promujący UŁR „Serce Młodych” i bądźcie z nami 28 maja!

Bardzo serdecznie zapraszamy młodzież z całej Polski do wspólnego spotkania i uwielbienia Boga w Jego Sercu, które chce ugościć i zebrać w sobie nas wszystkich. Zachęcamy grupy młodzieżowe do wspólnego włączenia się w to spotkanie poprzez transmisję. Rodziców, katechetów i księży opiekunów grup zachęcamy do przekazywanie informacji o spotkaniu. 

Krótko o UŁR:

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa to wieczorne spotkanie na które każdego miesiąca jezuici z Łodzi zapraszają młodzież. Odbywa się ono w ich kościele przy ul. Sienkiewicza 60. Specjalnie na potrzeby jego dobrego przebiegu wykorzystuje się oświetlenie koncertowe, a także profesjonalny sprzęt muzyczny. Skoro o muzyce mowa warto dodać, że za jej oprawę odpowiada ceniony i lubiany zespół Mocni w Duchu. Natomiast całość prowadzi wspólnota młodzieżowa Młodość – lubię to.

Za: www.deon.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda