Home WiadomościZ kraju VIII Pallotyńskie Spotkanie Młodych – “Bóg też człowiek!” już wkrótce!

VIII Pallotyńskie Spotkanie Młodych – “Bóg też człowiek!” już wkrótce!

Redakcja

Już tylko ponad tydzień dzieli nas od kolejnego Pallotyńskiego Spotkania Młodych w Ołtarzewie!

W tym roku hasłem przewodnim jest: BÓG TEŻ CZŁOWIEK! Jak co roku przygotowaliśmy dla naszej, zwłaszcza pallotyńskiej młodzieży, sporo ciekawych propozycji. Poza wspólnym świętowaniem, uwielbianiem Chrystusa, proponujemy spotkania z ciekawymi gośćmi, garść warsztatów i dużo dobrego, wspólnie spędzonego czasu. Pojawi się także możliwość indywidualnych spotkań z duszpasterzami naszych „powołaniówek” w tzw. namiocie powołaniowym. Zaczynamy warsztatami w poniedziałek 25 sierpnia, natomiast kończymy obiadem, 30 sierpniaWielki Finał PSM-u odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Więcej informacji i konkretów możecie znaleźć na stronie psm.pallotyni.pl. Przez tę stronę proszę także kierować zgłoszenia na PSM (poprzez zamieszczony specjalny formularz). Ułatwi to znacznie koordynację i ostatnie przygotowania do Spotkania.

>>>http://www.psm.pallotyni.pl/

W imieniu organizatorów – Ks. Michał Wójciak SAC

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda